DERMAMELAN – zabieg usuwający przebarwienia i odmładzający

DERMAMELAN to nowoczesna terapia pozwalająca usunąć przebarwienia i odmłodzić skórę, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Najskuteczniejsza terapia usuwająca przebarwienia w mniej niż 20 dni.

 

DERMAMELAN POZWALA USUNĄĆ:
fotofoto• piegi
• plamy posłoneczne
• przebarwienia hormonalne
• znamiona barwnikowe
• przebarwienia pozapalne

 

KURACJA DERMAMELAN JEST
foto

 • skuteczna – w 99% przypadków całkowicie usuwa przebarwienia, nawet te istniejące od wielu lat, 100% w odmładzaniu.
 • bezpieczna – zabieg wykonywany jest przez lekarza, a dalsza kuracja przeprowadzana pod jego ścisłą kontrolą. Nie występuje niebezpieczeństwo powikłań pozabiegowych, jest on odpowiedni dla każdego typu skóry i może być wykonywany o każdej porze roku
 • kompleksowa – zabieg pozwala pozbyć się przebarwień, stymuluje odnowę kolagenu, co objawia się znacznym odmłodzeniem skóry, a także zwęża pory i przywraca równowagę skórze tłustej i mieszanej

 

SPOSÓB DZIAŁANIA

Mechanizm działania DERMAMELANU polega na hamowaniu tyrozynazy, kluczowego enzymu w procesie formowania melaniny (barwnika). DERMAMELAN blokuje ten enzym, a nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. Zawiera także składniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu.

Zawiera antyoksydanty i dwutlenek tytanu. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Ze względu na obecność składników aktywnych takich jak retinol, witamina C i E wyraźnie odmładza skórę. Reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

Chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

 

ETAPY KURACJI

foto

   Podczas pierwszej wizyty przeprowadzany jest wywiad lekarski oraz omawiany szczegółowy przebieg leczenia.

Jeśli nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu lekarz najpierw głęboko oczyszcza skórę za pomocą roztworu odtłuszczającego, a następnie nakłada maskę DERMAMELAN, który stanowi podstawę terapii.

Maskę można zmyć samodzielnie w domu po 4-8 godzinach (czas zostaje indywidualnie wskazany przez lekarza wykonującego zabieg).

Terapia powinna być kontynuowana w domu przez okres indywidualnie określony przez lekarza (3-12 miesięcy). W tym czasie należy stosować dermokosmetyki  DERMAMELAN krem oraz Hydra-Vital Factor K dostępne w Salonie.

EFEKTY

W zależności od fototypu:

   • przy ciemnej karnacji (fototyp IV i V) przebarwienia znikają po 8 – 10 dniach.
   • u osób o jasnej karnacji (fototyp I, II) oraz u blondynów i szatynów o jasnych oczach (fototyp III) zanik plam jest obserwowany między 8 a 21 dniem kuracji.

PRZERWANIE KURACJI

Jeśli leczenie preparatem DERMAMELAN zostanie przerwane, przebarwienia mogą pojawić się ponownie. Terapia nie eliminuje bowiem tendencji do hiperpigmentacji, jedynie ją przerywa.